Aktuality a akce

Ples MGO

24. leden 2015

Dne 24.1.2015 jsme zajišťovali ostrahu na již tradičním plese gymnázia Matiční, který se konal v Domě kultury města Ostravy.

 

Pro fotky navštivte naši fotogalerii.

PF 2015

2. leden 2015

Rádi bychom při příležitosti nového kalendářního roku využili možnosti a chtěli bychom popřát vše nejlepší do nového roku našim klientům, zaměstancům, partnerským firmám, ale i všem návštěvníkům tohoto webu.

Byl to náročný rok plný práce, během kterého firma  zaznamenala mnoho změn a ušla další krok své cesty. Ať už se jednalo o chvíle dobré, či horší, tak jsme rádi, že jste nám zachovali přízeň a z celého srdce doufáme, že se budeme setkávat a spolupracovat i v roce 2015. 

Co dodat na závěr víc, než že doufáme v rok 2015 ještě o něco lepší, než ten předchozí. Budeme se těšit na setkání na prodejnách, eventech, či při jiných příležitostech.

 Nejsme jediní, jsme jednineční...

Dave security

Motto

30. duben 2012

Jsme si vědomi, že základním kamenem funkční, profesionální a vstřícné ostrahy obchodního centra jsou upravení, ochotní, profesionální a motivovaní zaměstnanci.

Individuální přístup, vstřícnost, ochota stavět se problémům čelem, nezříkat se odpovědnosti a řešit problémy mnohdy netradičními a novými způsoby jsou atributy, které DAVE SECURITY S.R.O. považuje za nezbytné a nabízí každému ze svých klientů.